Каменських зізналася, на яку країну готова проміняти Україну

На даний момент планів покинути Україну у Насті Каменських немає

Каменських зізналася, на яку країну готова проміняти Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Співачка Настя Каменських не виключає, що в майбутньому проживе тривалий час не в Україні.

У дитинстві майбутня артистка прожила сім років в Італії, де під час навчання оволоділа італійською мовою. Тепер Настя вчить іспанську, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на РБК-Україна.

Loading...

В інтерв’ю STYLER Каменських зізналася, що в майбутньому вона хотіла б пожити в Латинській Америці. При цьому вона поки не знає, який конкретно латиноамериканській країні віддасть перевагу провести частину свого життя.

Втім, на даний момент планів покинути Україну у неї немає. Але іспанську мову вона вже вчить. Вона також уточнює, що в її планах не тривіальне відвідування Латинської Америки в якості туриста, її цікавить занурення в місцеву культуру, детальне вивчення місцевих поглядів на життя.


Каменських зізналася, на яку країну готова проміняти Україну


Настя Каменських цілком погоджується з думкою деяких своїх шанувальників, які помічають в її нинішньому образі риси “іспанської сеньйорити” — темпераментної, пристрасної і дуже яскравої жінки. Вона впевнена, що сучасна людина відкрита всьому світу, і здатна побачити в кожній ментальності щось близьке і надихаюче. І їй самій подобається знаходити в національних ідентичностях щось своє.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше Каменських розповіла яким чоловікам вона віддає перевагу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...