Ці симптоми сигналізують про проблеми з серцем

Останнім часом серцево-судинні хвороби помолодшали і вкладають на лікарняне ліжко молодих людей.

Ці симптоми сигналізують про проблеми з серцем
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Наше серце ніколи не заявляє про себе різко – про це завжди заздалегідь попереджають різноманітні сигнали організму. А їх, на жаль, не всі і не завжди можуть “прочитати”. Які ж ознаки можуть підказувати нам, що на серце треба звернути особливу увагу?

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише  Healthy Style. 

Loading...

Апное сну

Паузи в диханні під час сну і хропіння виникають унаслідок захворювань серця і при цьому посилюють його. При апное мозок недоотримує потрібну кількість кисню, чим порушується циркуляція крові і ускладнюється робота серця.

Жовто-помаранчевий висип

Надзвичайно високі рівні тригліцеридів можуть спровокувати появу на шкірі навколо суглобів пальців рук і ніг поява висипу жовто-оранжевого кольору, схожою на маленькі жировики. Наявність цього симптому означає, що в ваших судинах є холестеринові відкладення і це загрожує серцево-судинними захворюваннями, зокрема інсультом.

Слабкість в руках

Слабкість в руках і погана хватка також можуть свідчити про проблеми з серцем. Дослідження показують, що висока сила стискання означає більш низький ризик серцево-судинних захворювань, а низька – навпаки.

Синці під нігтями

Невеликі синці під нігтями, за умови, що ви ніде не вдарялися, можуть вказувати на інфекцію в області серця, званої ендокардитом. Такі ж цятки з’являються при діабеті.

Запаморочення

Запаморочення часто є прямою ознакою проблем з серцем, оскільки  воно не перекачує достатньо крові до мозку. Запаморочення, слабкість і задишка може бути симптомом аритмії і навіть серцевого нападу.

Проблеми в ліжку

У чоловіків з еректильною дисфункцією і у жінок при зниженому лібідо можуть бути проблеми з кровообігом, що пов’язані з високим кров’яним тиском або накопичення холестеринових відкладень на стінках судин.

Зміна кольору шкіри

Блакитні або сірі пальці рук і ніг можуть стати результатом порушення циркуляції  крові, що часто буває при  вадах серця або при закупорених кровоносних судинах.

Кровоточивість ясен

Експерти не зовсім розуміють зв’язок між хворобою ясен і серцево-судинними захворюваннями. Але дослідження показують, що кровоточиві, опухлі або чутливі ясна часто супроводжують або провокують хвороби серця.

Темні плями на шиї

Темні плями на тонкій шкірі (шия, пахви, пах) з’являються, коли у вас є проблеми з продукуванням гормону інсуліну, про приводить до розвитку цукрового діабету і наступних проблем з серцем.

Задишка

Відчуття задишки може бути симптомом серцевої недостатності, аритмії або серцевого нападу.

Набряклість щиколоток

Скупчення рідини може також виникати від серцевої недостатності і поганої циркуляції крові в ногах. Набрякати ноги можуть   через згустки крові, які блокують циркуляцію крові від нижніх кінцівок до серця.

Постійна втома

При серцевій недостатності почуття втоми може долати, навіть якщо ви спали достатню кількість часу. Причина тому – порушення циркуляції крові в організмі через збій в роботі серця.


Нагадаємо, американські вчені провели глобальне дослідження, аби з’ясувати, який із продуктів харчування підтримує серце і покращує його роботу.

Нагадаємо також, медики назвали  головні правила для укріплення здоров’я. Вони допоможуть захиститися від вірусів та укріпити  імунітет у холодну пору року.

Раніше ми розповідали про простий спосіб продовжити життяУ жінок, які займалися командними видами спорту і регулярно тренувалися, ризик розвитку раку, серцево-судинних захворювань та інших хронічних хвороб виявився знижений.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...