Шістьох замало: Джолі та Пітт хочуть усиновити ще одну дитину

Шістьох замало: Джолі та Пітт хочуть усиновити ще одну дитину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі, яка через нервововий зрив відвідує психотерапевта, збирається усиновити ще одну дитину. Тоді в родині буде вже семеро дітей. Актриса вже веде консультації з відповідними інстанціями, щоб стати прийомною матір’ю для хлопчика з Сирії, батьки якого стали жертвами збройного конфлікту в регіоні.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Celebrity Insider.

Loading...

Проте, є одне “але”: для того щоб все закінчити як можна швидше, Джолі залишилося офіційно розірвати шлюб з Бредом Піттом. Саме такий порядок дій намітила для себе кінозірка, тому, здавалося б, сповільнення шлюборозлучного процесу повинно прискоритися найближчим часом.

При цьому, коли всі юридичні формальності будуть вирішені, досі невідомо, адже Джолі і Пітт ніяк не можуть вирішити питання, що стосуються шістьох дітей, які носять прізвище Джолі-Пітт.

Цікаво, що екс-чоловік Анджеліни Бред Пітт вже відреагував на новину. Він заявив, що Джолі хоче усиновити дитину через почуття самотності.

Крім того, Пітт зазначив, що йому абсолютно все одно на рішення екс-дружини.

У Бреда немає зараз бажання заводити дітей. Він любить своїх спадкоємців і не відчуває необхідності збільшувати сім’ю. Енджі завжди говорила Бреду про своє бажання мати більше дітей. Для нього ця новина не стала сюрпризом,
– повідомляє джерело.


Як раніше повідомлялося, Анджеліна Джолі влаштувала гучний скандал на зйомках нового фільму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...