Одного з лідерів російської мафії затримали у Європі

Затримано третього за значимістю лідера російської мафії

Одного з лідерів російської мафії затримали у Європі
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

В Іспанії правоохоронці під час, так званої “сходки”, затримали групу кримінальних авторитетів з країн колишнього Радянського Союзу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила прес-служба іспанської поліції на своїй сторінці в Twitter.

Loading...

Згідно з повідомленням копів, спецоперація пройшла в місті Марбелья (південь Іспанії). На відео видно, як правоохоронці проникають до будинку, де знаходилися затримані. За інформацією поліції, авторитети як раз обговорювали плани вбивства представника ворожого клану. Чоловікиів вже взято під варту, їм інкримінують замах на вбивство, фальсифікацію документів та членство в злочинній організації.

Одночасно видання DW повідомляє, що серед затриманих авторитетів – два представляють грузинські клани, які координують дії вихідців з Росії. Також повідомляється,що один із затриманих – третя за значимістю особа у російської мафії.

Нібито вони намагалися відтворити кримінальну структуру, діяльність якої була ліквідована в червні 2017 року.Нагадаємо, відомий британський політолог Марк Галеотті зазначав, що сьогодні Росію важко назвати мафіозною державою, оскільки країною не керує злочинна група. Але державна влада не цілком контролює організовану злочинність. Експерт вважає, що Путін створив “мобілізаційну державу” – російська організована злочинність за межами країни стає засобом у руках держави, створюючи в деяких випадках загони так званих “добровольців” для місцевої самооборони, як в Криму, щоб легітимізувати дії російської армії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...