Сила в правді

Навігація

Адвокат розповів про критичний стан Сенцова

Адвокат розповів про критичний стан Сенцова
в Новини/Соціальна правда

Стан незаконно ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова погіршується. Зокрема, у нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс – близько 40 ударів на хвилину.

Про це “Громадському” повідомив адвокат Дмитро Дінзе після відвідування Сенцова, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

За його словами, у Сенцова сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс, близько 40 ударів на хвилину.

Дінзе розповів, що Сенцова два рази намагалися умовити виїхати в лікарню.

Також він відчуває слабкість у всьому тілі, повідомив адвокат.

Йому стало погано через те, що в Лабитнангі стало дуже жарко, а у нього зараз погана переносимість спеки.
Крім цього Сенцов висловився проти переведення його в громадянську лікарню Лабитнангі, оскільки “завідувач реанімаційним відділенням агресивно до нього віддноситься, і, швидше за все, може лише нашкодити йому”, і проти переведення його у будь-яку іншу лікарню, “оскільки просто не витримає етапування і може померти”.
Нагадаємо, у Росії Сенцова засудили до 20 років колонії суворого режиму за “підготовку терактів у Криму”. 20 травня Сенцов оголосив про безстрокове голодування. Режисер заявив, що єдиною умовою припинення є звільнення всіх українських політв’язнів, які перебувають на території РФ.
Станом на 7 серпня режисер голодує вже 86 день.

Як раніше повідомлялося, влада РФ без пояснення причин не дозволила представникам Міжнародної правозахисної групи Amnesty International зустрітися з українським режисером Олегом Сенцовим, якого незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі.

Представники Amnesty International хочуть відвідати Сенцова та привести до нього незалежного медичного експерта, який допоможе оцінити стан здоров’я режисера, що голодує.

Останні Новини

Scroll Up