Палити чи не палити: вся правда про електронні сигарети

Палити чи не палити: вся правда про електронні сигарети
Автор Желізняк Олександр в Соціальна правда

Останнім часом  багато людей почали використовувати електронні сигарети, стверджуючи при цьому, що електронні сигарети не шкодять здоров’ю або намагаючись за їх допомогою  кинути палити. Чи дійсно це так і що таке електронні сигарети?

Електронна сигарета – це портативний електромеханічний або електронний пристрій, що схожий на справжню сигарету, але в процесі її паління виробляється пара, яка гіпотетично є менш шкідлива, ніж дим від тютюну. Одразу зазначимо, що електронні сигарети все ж містять нікотин, тож при їх вживанні людина  свою дозу нікотину буде отримувати з пари.

Loading...

Як правило,  електронні сигарети позиціонують як  здорову альтернативу палінню, але говорити про стовідсоткову безпеку цього способу паління   неможливо  –   доказів безпечності використання даного приладу, отриманих в клінічних умовах, немає, хоча в порівнянні зі звичайними сигаретами наслідки їх використання можна називати безпечнішими.

Електронні сигарети у своєму складі не містять смол, бензолу, канцерогенів, ціаніду та інших шкідливих речовин, яких вистачає в звичайних сигаретах. Використовуючи даний пристрій, можна палити без диму і  запаху,  споживаючи нікотин і отримуючи таке ж задоволення від процесу паління, як і від куріння тютюнової сигарети.

Електронна сигарета працює від батарейки або ж від акумулятора і являє собою інгалятор, в якому за допомогою процесора з речовини, що міститься в змінній капсулі, утворюється певна суспензія. В процесі паління ця суспензія отримує вигляд пари, внаслідок чого візуально сприймається курцем ніби справжній сигаретний дим.

Принцип роботи електронної сигарети досить простий. У корпусі сигарети встановлено батарейку і міні-парогенератор. Механізм пристрою активізується, як тільки користувач робить «затяжку», одночасно з цим на кінчику сигарети загоряється червоний вогник. Міцність і смак сигарети можна регулювати, змінюючи електронні «фільтри» – вони просто  відкручуються від основного корпусу і легко замінюються. Один фільтр можна співвіднести з  15-50 сигаретами.

Зазначимо, що існує безліч різних видів сигарет і ще більше рідин з найрізноманітнішими ароматичними композиціями.

Сьогодні  ринок пропонує велику кількість різноманітних електронних сигарет  і все більше людей схиляються до переходу на ці пристрої.

Плюсом для оточуючих може бути те, що через відсутність запаху і диму, такі сигарети можна використовувати в місцях, де звичайне куріння зазвичай заборонено.

Тож якщо ви вирішите купити електронні сигарети, зайдіть до магазину  smol.net.ua, щоб оцінити асортимент і переваги електронних сигарет.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...