Українцям нагадали, як поводитись під час землетрусів

Ці правила допоможуть зберегти життя

Українцям нагадали, як поводитись під час землетрусів
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Міністерство закордонних справ звернулося до українців з низкою рекомендацій у зв’язку із сейсмічною активністю в Республіці Індонезія.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, після нищівного землетрусу на острові Ломбок як і раніше зберігається ймовірність повторних поштовхів в деяких районах країни.

Loading...

Перше, на що просять звертати увагу українців, які перебувають у небезпечних регіонах, наприклад Ломбок і Балі, – це повідомлення влади Індонезії про сейсмічну активність.

Українське МЗС також рекомендує скористатися спеціальним додатком «ДРУГ» – добровільна реєстрація українських громадян при подорожах за кордон http://friend.mfa.gov.ua/#/.

Що робити при землетрусі?

– якщо під час поштовхів ви у приміщенні, негайно покиньте його, але не користуйтеся ліфтом;

– на вулиці тримайтеся подалі від висоток, ліній електропередач, дерев, мостів і шляхопроводів;

– не залишайте вдома документи, носіть їх з собою. Важливо також мати при собі найнеобхідніші речі, ліки, продукти харчування, засоби гігієни. По можливості, тримайте вдома їх в одному місці, щоб швидко винести;

– слідкуйте за повідомленнями місцевих органів влади та керівників рятувальних служб;

– пересувайтеся тільки перевіреними маршрутами, враховуйте погодні умови.


Нагадаємо, щонайменше 91 людина загинула в результаті землетрусу на острові Ломбок в Індонезії. Місцева влада також повідомляють, що ще як мінімум 209 осіб отримали травми. Землетрус стався через тиждень після сильних підземних поштовхів на острові Ломбок, викликавши також невелике цунамі заввишки до 13 сантиметрів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...