Сила в правді

Навігація
Головна Політична правда 600 тисяч для заступника

600 тисяч для заступника

600 тисяч для заступника
в Політична правда

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький позичив своєму заступнику 600 тисяч гривень. Про це повідомляє Центр Протидії Корупції.

600 тисяч для заступника

У декларації Володимира Кривенка заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з’явилась інформація про безвідсоткову позику сумою у 614 тисяч гривень, яка була взята у Холодницького.

600 тисяч для заступника

Ці гроші Володимиру Кривенку знадобились, мабуть, для того аби вистачило на придбання квартири. Вартість якої трохи більше 2 мільйонів гривень.

600 тисяч для заступника

Послуга за послугу, як то кажуть. Адже зовсім нещодавно, Кривенко відбілював свого начальника, запевняючи, що керівник САП не втручався в роботу суду та не розповідав деталі слідства фігурантам, хоча все дуже добре чути на плівках із кабінету Холодницького.

Натомість, 26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів залишила на посаді Назара Холодницького. Керівника САП просто притягнули до дисциплінарної відповідальності та наклали стягнення у вигляді догани.

Себе очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури також не обділив.  Нині Назар Холодницький у відпустці до 13го вересня, на яку отримав майже пів мільйона відпускних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Політична правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: