Бреда Пітта звинуватили у несплаті аліментів: Джолі найняла “детектива”

Актриса не повідомляє, скільки аліментів платить Бред Пітт.

Бреда Пітта звинуватили у несплаті аліментів: Джолі найняла “детектива”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта набирає все більш неприємних форм. 43-річна актриса звинуватила колишнього чоловіка в тому, що він виплачує їй занадто мало аліментів. За словами Джолі, грошей, які виділяє 54-річний Пітт, не вистачає на утримання дітей. Вона заявляє, що він не дав  ніяких «значних коштів» за останні півтора року. При цьому Анджеліна не назвала розмір отриманих нею суми, сподіваючись  змусити Пітта розщедритися через суд.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  пише видання Radar Online.

Loading...

Анджеліна найняла кваліфікованих шпигунів, які будуть стежити за кожним кроком Бреда в США, поки сама вона працює і живе у Великобританії, де проходять зйомки продовження картини «Малефісента». Джолі хоче викрити Пітта в чому-небудь неналежному і довести, що він – чоловік, яка не гідний бути батьком шістьох її дітей.

Ворожість актриси до колишнього чоловіка привела до того, що навіть її адвокат Лаура Вассер,що  давно спеціалізується на розлученнях знаменитостей, відмовилася продовжувати співпрацю з кінозіркою, що не бажає шукати компроміси. Джолі хоче повністю позбавити Бреда контакту з дітьми. А Вассер завжди виступала за пошук мирних варіантів рішення, що влаштовує обидві сторони.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, Бред Пітт  розповів  американським ЗМІ правду про спільне життя з Анджеліною Джолі, втомившись від її погроз оприлюднити сторінки щоденника.

Нагадаємо, Анджелі Джолі вела докладний звіт про “пекельний бік” свого колишнього чоловіка, в якому актор постає наркоманом, алкоголіком і агресивною людиною.

Раніше повідомлялося, що Бред Пітт зможе забрати у Анджеліни Джолі дітей завдяки новому рішенню суду. Тепер батько зможе бачити їх значно частіше, ніж раніше, оскільки акторові вдалося домогтися перегляду рішення про режим побачень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...