У Києві зник “соціальний” хліб, у КМДА розводять руками

Киян залишили без соціального хліба

У Києві зник “соціальний” хліб, у КМДА розводять руками
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Київські пенсіонери більше не можуть придбати так званий “соціальних хліб” – кіоски з дешевими хлібобулочними виробами масово зникають.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у розслідуванні “Сегодня“.

Loading...

Журналісти відзначають, місць з хлібом по 4-5 гривень залишилося зовсім мало, хоча раніше таких торгових точок було близько 150. При цьому в Київській міській державній адміністрації заявляють, що закінчився термін оренди.

Так, за словами заступника директора департаменту промисловості та підприємництва КМДА Дениса Пікалова, інвестор отримував право на розміщення своїх об’єктів в місті на 5 років, з умовою, що протягом перших 3 буде реалізовувати так званий “соціальний хліб”.

Однак, додав Пікалов, у багатьох вже минув цей трирічний термін.

Чиновник заспокоює пенсіонерів, відзначаючи, що в Києві розробляють умови для нового інвестдоговору, за яким соціальними ціни будуть не тільки на хліб, але і молоко, м’ясо, свіжі овочі.

Варто звернути увагу на те, що в мерії вирішили побороти шахраїв, який купували соціальний хліб і перепродували. Не виключено, що в майбутньому соціальну продукцію продаватимуть за “карткою киянина”.

Нагадаємо, кіоски, де кияни могли купити дешевий хліб, почали з’являтися в 2015 році. У них продавали найбільш ходовий соціальний хліб: “Український” — 5,25 грн, “Пшеничний” — 4,05 грн, батон — 4,15 грн.


Нагадаємо, у найближчі місяці в уряді мають намір підвищити розмір пенсійних виплат. Правда, коли і на яку точно суму, поки невідомо. Експерти сходяться на думці, що зроблять це напередодні виборів і, швидше за все, мова піде про копійкове підвищення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...
Загрузка...