Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі через аліменти

Шлюборозлучний процес Джолі і Пітта тягнеться вже другий рік.

Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі через аліменти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Днями відома голівудська актриса Анджеліна Джолі  подала до  суду позов до свого колишнього чоловіка Бреда Пітта про стягненння аліментів на утримання їхніх спільних дітей. Кінодіва стверджує, що за півтора року   Пітт не виплатив жодних «істотних» грошей на утримання їхніх 3 біологічних  і 3 прийомних дітей.На другий день, 8 серпня, юристи Бреда Пітта подали відповідний   позов до Джолі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє BBC.

Loading...

Представники актора рішуче відкинули звинувачення Джолі і заявили, що Бред Пітт заплатив актрисі близько 9 мільйонів доларів, 8 з яких пішли на придбання нового будинку, де зараз мешкає зірка, а ще 1,3 мільйона – на оплату інших рахунків екс-дружини та шістьох спільних дітей.

Також адвокати Пітта підкреслили, що закиди Джолі в недостатній фінансовій підтримці з боку актора є “тонко завуальованою спробою маніпулювати висвітленням їхнього шлюборозлучного процесу в ЗМІ”.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, Бред Пітт  розповів  американським ЗМІ правду про спільне життя з Анджеліною Джолі, втомившись від її погроз оприлюднити сторінки щоденника.

Нагадаємо, Анджелі Джолі вела докладний звіт про “пекельний бік” свого колишнього чоловіка, в якому актор постає наркоманом, алкоголіком і агресивною людиною.

Раніше повідомлялося, що Бред Пітт зможе забрати у Анджеліни Джолі дітей завдяки новому рішенню суду. Тепер батько зможе бачити їх значно частіше, ніж раніше, оскільки акторові вдалося домогтися перегляду рішення про режим побачень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...