Названо причину зростання рівня дитячих самогубств в Україні

Діти до підліткового віку фактично не мають своєї думки - вони відбивачі того, що відбувається в родині, школі, суспільстві

Названо причину зростання рівня дитячих самогубств в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Психолог повідомила, що штовхає українських дітей на самогубство.

У коментарі ГолосUA психолог Оксана Гомель озвучила головних “винуватців” трагедій: батьки і суспільство в цілому, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За її словами, діти – є відбивачами процесів у суспільстві. Зараз в Україні спостерігається соціальна напруга, що позначається на дітях.

Гомель також порадила українським батькам стежити за своєю поведінкою: “На жаль, багато батьків вважають, що вони можуть висловлювати свою негативну думку при дітях, і вони їх не зрозуміють. І не забувайте, що 90% батьків живуть у напрузі і дітям передається це настрій”.

Найстрашніше те, що на думку Гомель, те, що відбувається зараз – це ще “квіточки”. На це накладаються досить активні закриті групи самогубств – діти ніяк не залучені в громадську діяльність, тому їх легше зацікавити “Синім китом”.

“Вже зараз потрібно запускати реабілітаційні програми на рівнях шкіл або у вигляді сімейних програм”, – впевнена експерт.


Нагадаємо, на зміну “Синьому киту” прийшла нова небезпечна гра – “МОМО”. Якщо творці «Синього кита» використовували соцмережу ВКонтакте, то нова гра підстерігає користувачів WhatsApp. Суть її в тому, що в контактах з’являється користувач імені MOMO, який надсилає страшні картинки і змушує здійснювати жорстокі дії. Якщо ж людина відмовляється це робити, їй починають погрожувати.

Джерело: Народна Правда