Осінній призов-2018: кого і коли “заберуть” на службу

Указ президента України про проведення призову громадян на строкову військову службу восени 2018 року ще не оприлюднено

Осінній призов-2018: кого і коли “заберуть” на службу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У жовтні стартує призов на строкову службу до лав Збройних сил України й у військових комісаріатах по всій країні вже готуються до осіннього призову, аналізуючи кількісний і якісний склад призовників.

Вивчення особистих якостей майбутніх солдатів здійснюють, проводячи індивідуальні бесіди з призовником та його батьками, а також з адміністрацією підприємства або навчального закладу, в якому працює чи навчається призовник, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення на офіційній сторінці Сухопутних військ ЗСУ в соціальній мережі Фейсбук.

Loading...

Призовників, які за своїм релігійним переконанням не можуть проходити строкову військову службу, направляють у відділи з питань альтернативної служби для оформлення заяви на проходження невійськової служби.

Призовників, раніше визнано тимчасово непридатними, військкомати направляють на лікування з визначенням термінів його завершення.

Підготовчі заходи дозволяють отримати об’єктивні дані про призовників, щоб виключити можливість призову осіб, які мають право на відстрочку, непридатних до військової служби за станом здоров’я, а також не допустити спрямування в режимні частини призовників, які не відповідають вимогам служби.


Нагадаємо, рік тому у Львівській області військовий комісаріат оприлюднив імена 15 тисяч чоловік, які ухиляються від призову на військову службу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...