Сила в правді

Навігація
Головна Новини В Україні заборонили одразу два важливих препарати

В Україні заборонили одразу два важливих препарати

Один з них було ввезено на територію України з порушенням вимог законодавства

В Україні заборонили одразу два важливих препарати
в Новини/Правда про здоров'я

В Україні під заборону потрапили два медичних препарата, один з яких було ввезено на територію України з порушенням вимог законодавства.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Йдеться про постійну заборону препарату “Структум” (Structum 500 mg, 60 kapsulek) серія G02010 компанії “Pierre Fabre Medicament”, Francja. Він лікує остеоартрози та міжхребцеві остеохондрози.

Цей препарат потрапив на територію України з порушенням вимог законодавства. Ліки було ввезено без перекладу з іноземної мови (польської).

Крім того, під заборону потрапив розчин для ін’єкцій “Гепарин-Індар” Серія АВ 178-1/1, 5000 МО/мл, по 5 мл (25000 МО) у флаконі; по 1 або по 5, або по 100 флаконів у пачці, ТОВ “Юрія-Фарм”, Україна.

Препарат застосовують для профілактики та лікування тромбоемболічних захворювань та їх ускладнень, при операціях на серці та судинах, прямому переливанні крові, діалізі тощо.

Причина заборони – невідповідність зразків серії 131216А.


Нагадаємо, раніше в Україні заборонили препарат під назвою “Етанол” 70 (розчин для зовнішнього застосування 70%, флакон 100 мг, серія 010317, ПП “Кілафф”).

Крім того, під заборону потрапила ще низка препаратів через небезпечні домішки.

Також Держлікслужба заборонила вживання і реалізацію двох лікарських препаратів, для лікування артеріальної гіпертензії та серцевої недостатності. Під тимчасову заборону потрапив медичний препарат “Вазар”, також постійно заборонено вживання препарату “Валсартан” китайського виробництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: