Як в Європі: “Укрзалізниця” розділить потяги на класи

Майбутнє не за горами - в УЗ поділять потяги на класи

Як в Європі: “Укрзалізниця” розділить потяги на класи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування “Укрзалізниці” Олександр Красноштан заявив, що в недалекому майбутньому українські потяги поділять на три класи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у своєму інтерв’ю Delo він заявив, що будуть курсувати потяги класу комфорт, стандарт та економ.

Прямо зараз проект погоджують з Мінінфраструктури. За словами Красноштана, пасажир поїзда класу комфорт отримає: новий вагон (СВ і купе), біотуалети, кондиціонер. Маршрутна швидкість у таких поїздах складатиме не менше 70 км/год. Пасажири поїзда типу стандарт будуть їхати в плацкарті з кондиціонером і біотуалетом, але швидкість в таких поїздах буде менше, ніж 70 км/год. В економ-поїздах будуть вагони старше, можлива відсутність біотуалету і кондиціонера.

“Ми хочемо, щоб ціну квитка на поїзди класу комфорт та стандарт ми могли самі регулювати, а регулювання ціни за потяги класу економ залишити за державою”, – додав Красноштан.


Як в Європі: “Укрзалізниця” розділить потяги на класи

А поки що в Україні тільки ділять поїзда на класи, в Німеччині Deutsche Bahn продемонструвала поїзд майбутнього Ideenzug – він адаптується під вік, рід занять і захоплення пасажирів, забезпечуючи їм повноцінне дозвілля під час подорожі.


Нагадаємо, 8 серпня стало відомо, що ФОП Роман Русанов виграв тендер на просування глобальної соціальної мережі Facebook на офіційній сторінці Державного підприємства “Укрзалізниця”. На послуги з SMM філії «Центр сервісного забезпечення» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» витратять майже 740 тисяч гривень.

Джерело: Народна Правда