Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Російські тюремники прокоментували стан здоров'я Сенцова

Російські тюремники прокоментували стан здоров’я Сенцова

На ліки для Олега Сенцова російський бюджет виділяє 16 доларів з чвертю на добу

Російські тюремники прокоментували стан здоров’я Сенцова
в Закордонна правда/Новини

Російська Федеральна служба виконання покарань (ФСВП) заперечує, що за час голодування незаконно засуджений український режисер Олег Сенцов втратив 30 кілограм, запевняючи, що стан здоров’я політв’язня задовільний.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА.

Повідомляється, що Олег Сенцов знаходиться у виправній колонії Ямало-Ненецького автономного округу РФ з 9 жовтня минулого року і 14 травня 2018 року він добровільно відмовився від прийому їжі.

З перших днів відмови від прийому їжі за Сенцовим нібито встановлено індивідуальне медичне спостереження і призначена підтримуюча терапія.

На початку червня Сенцов дав письмову згоду на прийом живильної лікувальної суміші і на щоденний прийом препаратів, що поліпшують харчування серцево-судинної і нервової систем.

Таким чином, повідомляють в прес-бюро ФСВП РФ, дефіциту маси тіла і погіршення стану здоров’я у Олега Сенцова не спостерігається і його стан оцінюється як задовільний.

Також повідомляється, що в поточному році “засудженому Сенцову” в період добровільної відмови від прийому їжі надано 202 медичні послуги на загальну суму понад 45 тисяч рублів (трохи більше 18 тисяч гривень).

На медикаментозне забезпечення з федерального бюджету в зазначений період витрачено більше 95 тисяч рублів (трохи більше 38 тисяч гривень), що становить 1100 рублів (трохи більше 440 гривень) на добу.


Нагадаємо, уповноважений Верховної ради України з прав людини Людмила Денисова опублікувала фото Олега Сенцова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: