Розкол країни: спливли подробиці контактів Манафорта і Порошенка

Манафорт пропонував виборчу стратегію, засновану на розколі країни

Розкол країни: спливли подробиці контактів Манафорта і Порошенка
в Новини

Головний стратег виборчої кампанії президента України Ігор Гринів розкрив причину, з якої штаб президента України Петра Порошенка у 2014 році відмовився від співпраці з американским політтехнологом Полом Манафортом. Його план включав у себе розкол країни.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Голос Америки.

Гринів додав, що співпряця із Манафортом “була неможлива в принципі”.

Гринів розповів, що зустріч із Полом Манафортом відбулася у нього один раз навесні 2014 року з ініціативи американця. Це сталося невдовзі після того, як з України втік екс-президент Віктор Янукович, який був клієнтом Манафорта. Їхня розмова тривала три години.

Манафорт показав Гриніву результати соціологічних досліджень та висунув пропозиції щодо виборчої стратегії, яка була заснована на поділі країни.


Нагадаємо, у Національному антикорупційному бюро перевіряють інформацію про участь політтехнолога Пола Манафорта у виборчій кампанії Петра Порошенка.

Нагадаємо також, колишній партнер Пола Манафорта Рік Гейтс під час судового засідання заявив, що колишній радник Віктора Януковича допомагав також і нинішньому президенту України Петру Порошенку.

Крім того, екс-голова передвиборного штабу Дональда Трампа Пол Манафорт висунув вимогу вилучити зі справи низку фотографій, на яких він знятий разом з колишнім президентом України Віктором Януковичем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...