Головна Спорт Шахтар відірвався на Ворсклі після поразки від Динамо

Шахтар відірвався на Ворсклі після поразки від Динамо

в Спорт

Шахтар впевнено переміг полтавську Ворсклу з рахунком 4:1 і здобув три очки.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Football.ua“.

Після поразки від Динамо у минулому турі, Шахтар приймав Ворсклу, яка не могла розраховувати на свого бомбардира Юрія Коломійця, який відбував дискваліфікацію. Незважаючи на агресивний початок гри від полтавчан, Шахтар швидко взяв мяч під конроль і грав першим номером.

Незважаючи на смпатичну гру підопічних Пауло Фонсеки, перший мяч все ж таки забила гості. Вячеслав Шарпар виграв другий поверх і відправив мяч в дальній від Пятова кут воріт. В кінці першого тайму, команда Василя Сачко могла забити другий гол, але вихід один на один не реалізував Ігорь Пердута.

Після перерви, Шахтар одразу почав давити на суперника і це дало результат. Марлос отримав пас у штрафній і без проблем переграв Шуста зрівнявши рахунок, а через декілька хвилин горняки забили другий, після сольного проходу все того ж Марлоса, який викотив пас Мораесу в пусті ворота.

Шахтар на цьому не зупинився, після комбінації в центрі, мяч отримав Давід Хочолав і пробив у дальній кут воріт, зробивши рахунок 3-1. В кінці матчу, Шахтар впіймав суперника на контратаці та добив Ворсклу, гол на рахунку Мораеса, який знови хабив у пусті ворота.

Фінальний рахунок 4-1; Голи: Марлос, 50, Степаненко, 59, Хочолава, 62, Мораес, 74 – Шарпар, 25.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.