На українців чекає значне подорожчання основного продукту

Згідно з інформацією Асоціації постачальників торговельних мереж, в липні-серпні яловичина відкотилась на 1,3%, свинина – не ворухнулась, а курятина подешевшала на 2,1%

На українців чекає значне подорожчання основного продукту
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Липень був найстабільнішим за цінами на м’ясо і за останній місяць в Україні свинина подорожчала на 10 відсотків, а яловичина підскочила у ціні на 16 відсотків. Експерти ж прогнозують подальше зростання “основного продукту”.

Директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко зазначає, що не дорожчає лише куряче м’ясо, оскільки на місцевому ринку спостерігається його надлишок, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Сегодня.

Loading...

Оскільки Україна має менше половини власних “запасів” свинини та яловичини, це м’ясо доводиться купувати за кордоном. І до кінця року свинина подорожчає ще відсотків на 5, а яловичина – відсотків на 7, прогнозує експерт.

За даними Мінекономрозвитку, у поточному році найбільше подорожчала яловичина й кілограм цього м’яса вже коштує, в середньому, 130 гривень. Це на 16,4% більше, ніж у січні. Свинина подорожчала на 10% й кілограм м’яса коштує 110 гривень.


Нагадаємо, у січні-червні 2018 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, ціни на м’ясо зросли на 24,5%, хоча прем’єр-міністр Володимир Гройсман обіцяв “стабілізувати ситуацію“.

Джерело: Народна Правда
загрузка...