Однакові тільки зовні: в Києві встановили рекорд серед близнюків

У столиці зібралося 204 пари двійнят

Однакові тільки зовні: в Києві встановили рекорд серед близнюків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У суботу, 11 серпня відзначався Міжнародний день близнюків. У Києві його відсвяткували дуже креативно, встановивши новий рекорд України.

У столиці разом зібралися 204 пари двійнят, близнюків і навіть трійнят зі всієї країни, розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ZN.UA.

За словами організаторів, минулоріч у столиці у Міжнародний день близнюків зібралося 85 пар. Цогоріч цей рекорд вдалося перевищити майже втричі.Примітно, що найбільша кількість близнюків в Україні народжується на Закарпатті. У Виноградівському районі є унікальне село Велика Копаня, де чи не кожна друга родина має двійнят. Найбільше близнюків з’явилось на світ в 1990-х роках. Проте цікава тенденція почалася ще у 1941 році. Рекорд був встановлений в 2004 році – тоді в червні населення села збільшилось одразу на три двійні.


Нагадаємо, нещодавно у Гондурасі народилися дівчатка-близнята, які зрослися в утробі матері грудною кліткою і животом. Немовлята ділять на двох серце і печінку, через що постійно страждають від нестачі кисню.

Також ми розповідали про імена, якими українці називають своїх новонароджених дітей. У першому півріччі 2018 року в Києві найбільш популярними були імена для дівчаток Марія, Софія, Анастасія. А серед хлопчиків: Максим, Артем, Олександр, Дмитро, Владислав, Матвій, Давид, Назар, Ілля, Тимофій, Андрій.

Нерідко своїх дітей українці називають і досить незвичайними іменами. Серед дівчаток, наприклад, можна зустріти такі імена: Златаслава, Игорина, Версавія, Вівіана, Медея, Дейлин. А хлопчикам дають такі екзотичні імена як Натаніель, Златозар, Яровит, Юнатан, Винцеслав.

Джерело: Народна Правда