Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Польські копи втомились і залишили без захисту ціле місто

Польські копи втомились і залишили без захисту ціле місто

У поліції підкреслюють, що дана ситуація ніяк не пов'язана зі страйком

Польські копи втомились і залишили без захисту ціле місто
в Закордонна правда/Новини

Поліцейські міста Камінь-Поморський пішли на лікарняний з-за хронічної втоми.

В населеному пункті на півночі країни проживає трохи більше 9 тисяч осіб, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Onet.pl.

За даними поліцейської профспілки, аналогічна ситуація спостерігається в місті Щецині. На поліцейській дільниці Щецин-Дабе поліцейські пішли на лікарняний у повному складі, а на ділянці Щецин-Небучево на лікарняному знаходяться 70 відсотків особового складу.

У поліції підкреслюють, що дана ситуація ніяк не пов’язана з страйком. Польській поліції просто заборонено страйкувати. Проблема виникла на фоні недостатньої комплектації ділянок. Ситуація стала гострішою в літній період, коли у поліцейських за традицією настає час планових відпусток. В результаті офіцери поліції не змогли піти у відпустку, а далі-за перевтоми не змогли виконувати свої обов’язки.


Як раніше зазначала НАРОДНА ПРАВДА, продукти харчування варто їсти правильно та готувати так, щоб максимально збереглися всі корисні властивості. Часто через звичку споживати так чи інакше певну їжу ми позбавляємо організм необхідних вітамінів. 

Додамо, що сонливість найчастіше виникає після споживання їжі, фізичних навантажень, перевтоми, погіршення погоди. Однак, іноді післяобідня сонливість та в’ялість організму викликана не втомою, а вагомішими причинами. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: