Сила в правді

Навігація

Рейтинги Путіна та Медведєва стрімко обвалились

Населення Росії реагує на пропозиції про підвищення пенсійного віку

Рейтинги Путіна та Медведєва стрімко обвалились
в Закордонна правда/Новини

Рейтинг президента Росії Володимира Путіна знаходиться на найнижчому рівні з 2013 року.

Знижується рейтинг і у російського прем’єра Дмитра Медведєва, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Про це свідчать результати опитування, проведеного фондом “Общественное мнение” 4-5 серпня 2018 року.

Варто зазначити, що падіння рейтингів провідних політиків РФ відбувається на тлі обговорення підвищення пенсійного віку, що викликало вкрай негативну реакцію в народі.

Респондентам пропонували відповісти на запитання, за кого б вони проголосували, якби вибори президента відбулися в найближчі вихідні. На питання про довіру Путіну тільки 24 відсотки опитаних обрали варіант “безумовно довіряю”, хоча в березні поточного року таких було 43 відсотки. Варіант “безумовно не довіряю” обрали 17 відсотків, при тому, що з 2015 року по травень 2018 року цей показник не був вище 10 відсотків.

Падає рейтинг і у прем’єра Дмитра Медведєва. Варіант “безумовно не довіряю” у випадку з Медведєвим вибрали 42 відсотки опитаних, і це найвищий показник з 2016 року. Позитивно роботу прем’єра оцінили 24 відсотки, а негативно — 54 відсотки опитаних.

Рейтинг “Единой России” впав до 32 відсотків (з 51 відсотка в січні та 55 відсотків у 2015 році).


Нагадаємо, 14 червня російський уряд запропонував збільшити пенсійний вік з 60 до 65 років для чоловіків і з з 55 до 63 років для жінок. У той же день було оголошено і про плановане підвищення ПДВ з 18% до 20%.

Останні Закордонна правда

Scroll Up