Навігація
Головна Новини Роналду дебютував за Ювентус та забив вже на восьмій хвилині

Роналду дебютував за Ювентус та забив вже на восьмій хвилині

в Новини/Спорт

Португалець Кріштіану Роналду зумів відзначитися у першій грі за туринський “Ювентус”. Підопічні Массіміліано Алегрі провели товариський матч з другою командою клубу і Роналду зміг забити вже на восьмій хвилині зустрічі, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Цей матч став першою повноцінною грою для новачка туринців Кріштіану Роналду. Португалець відразу включився у справу: вже на восьмій хвилині Роналду відкрив рахунок і забив дебютний гол за «Юве».

Пізніше Роналду змусив Капелліні забити автогол. Крім того, відзначився Клаудіо Маркізіо, а Пауло Дибала оформив дубль.

Коли матч закінчився, Кріштіану роздав автографи всім, хто дотягнувся до нього. Менше пощастило хлопцеві, який просунув папірець для автографа, прив’язавши її до парасолі. Усач зі служби безпеки тут же знешкодив зловмисника.

Нагадаємо, матч між «Динамо» та «Славією» відбудеться в Києві 14 серпня (початок о 19:30). Перша зустріч суперників відбулася у Празі і завершилася нічийним результатом 1:1.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.