Сила в правді

Навігація
Головна Новини Штучний інтелект написав сонети краще за Шекспіра

Штучний інтелект написав сонети краще за Шекспіра

Штучний інтелект написав сонети краще за Шекспіра
в Новини/Соціальна правда

Команда дослідників з Університету Торонто, Мельбурнського Університету і підрозділу IBM у Австралії навчили нейронну мережу генерувати сонети у  стилі Вільяма Шекспіра.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Dailyexcelsior.

Нейромережа під назвою Deepspeare проаналізувала 2700 сонетів Шекспіра з безкоштовною цифрової бібліотеки і навчилася створювати власні, наслідуючи стилю поета.

Більш того, сонети нейромережі вивчили експерти у області англійської літератури, і вчені відзначають, що деякі тексти машини краще, ніж у Шекспіра, так як ІЇ більш точно дотримується розмір пятистопного ямба і підбирає рими.

Правда що стосується змісту, то тут у машини трохи проблеми. Також у текстах машини зустрічаються граматичні помилки.

Нагадаємо, раніше нейромережа, створена програмістом Заком Туттом, написала шосту частину саги “Пісня льоду і полум’я”, за якою знятий культовий серіал “Гра престолів”, замість її автора — американського письменника Джорджа Мартіна.


Як раніше повідомлялося, новенький Galaxy Note 9 від південнокорейської компанії Samsung, який в Україні з’явиться лише в кінці серпня за ціною в 35 тисяч гривень, виявився кращим гаджетом для перегляду онлайн-відео в сервісі хостингу Youtube.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: