Сила в правді

Навігація
Головна Новини Трамп - останній порятунок: названо головну помилку Путіна

Трамп – останній порятунок: названо головну помилку Путіна

Володимир Горбулін розкрив головну помилку президента Росії Володимира Путіна

Трамп – останній порятунок: названо головну помилку Путіна
в Новини/Політична правда

Радник президента України Володимир Горбулін розкрив головну помилку президента Росії Володимира Путіна. Це думка, що світова політика працює подібно до того, як функціонує російська внутрішня політична система.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ZN.ua.

Горбулін зазначив, що Путін незважаючи на те, що зображує зустріч в Гельсінкі з Трампом як перемогу, своєї справжньої мети там не досяг.

“Непрямі ознаки говорять про те, що справжня макроцель Путіна – перетворити цей саміт в якийсь варіант “Гельсінкі-2″, тобто закріпити між двома країнами нову концепцію світоустрою, – не просто не була досягнута, вона навіть толком не піднімалася. Справжньої трагедії так і не сталося”, – вважає Горбулін.

На його думку основною причиною цього є нерозуміння Путіним головних принципів світової політики.

Зокрема йдеться про те, що Путін переоцінює міжособистісні домовленості та навпаки, недооцінює супротивників.

“Ставка на попереднього українського президента, ставка на лідерів європейських радикалів, ставка на Трампа – вся ця концепція роботи з “агентами”, прищеплена йому в КДБ, не залишає його”, – проілюстрував свою думку Горбулін.

На думку експерта, зустріч у Гельсінкі була для Путіна останньою надією на подолання кризи, яка виникла у відносинах між РФ та Заходом.


Нагадаємо, днями президент Росії Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ, на якій обговорювалися нові санкції США.

Нагадаємо також, останні заяви США про нові санкції проти РФ викликали в Кремлі дуже серйозну реакцію. Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв на зустрічі зі співробітниками Кроноцького державного заповідника заявив, що Москва розглядає посилення економічних санкцій як оголошення економічної війни, і має намір реагувати на цю війну економічними, політичними або іншими методами.

Крім того, російський журналіст Олександр Сотник впевнений, що у майбутньому Росія зазнає повного краху через політику Путіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: