Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Трамп прирівняв власну книгу до Біблії

Трамп прирівняв власну книгу до Біблії

Книга “Мистецтво угоди” вийшла друком в 1987 році і була написана у співавторстві з журналістом Тоні Швартцем

Трамп прирівняв власну книгу до Біблії
в Закордонна правда/Новини

Екс-керівниця управління Білого дому по зв’язкам з громадськими організаціями та населенням Омароса Манігол-Ньюман (Omarosa Manigault Newman) стверджує, що перед інавгурацією президент США Дональд Трамп (Donald Trump) заявив, що хотів би скласти присягу поклавши руку не на Біблію, як того вимагає традиція, а на написаній ним книзі “Мистецтво угоди” (The Art of the Deal).

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Slate.

Перед церемонією Трамп всерйоз поділився зі своєю помічницею думками, що його “клятва на бестселері” символізуватиме укладання нових, відмінних угоди для країни, припускаючи, що цей крок до того ж збільшить продаж “посібника з бізнесу”.

Утім, Трамп все ж 20 січня 2017 року склав присягу на Біблії.


Трамп прирівняв власну книгу до Біблії

Книга “Мистецтво угоди” вийшла друком в 1987 році і була написана у співавторстві з журналістом Тоні Швартцем. Окрім цього, Трамп написав “Виживання на вершині” (Surviving at the Top), “Мистецтво повернення” (The Art of the Comeback), а також “Америка, яку ми заслуговуємо” (The America of Deserve), які розійшлися мільйонними тиражами.


Нагадаємо, президент США Дональд Трамп виставив у власних гольф-клубах неіснуючі обкладинки журналу Time зі своїми фото.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: