Тука розповів про плани Росії захопити Чорне та Азовське моря

Георгій Тука оцінює ситуацію у Азовському морі як дуже складну

Тука розповів про плани Росії захопити Чорне та Азовське моря
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Україна протидіятиме агресивним намірам Москви цілковито взяти під контроль Азовське море. У випадку реалізації цього сценарію, РФ не зупиниться та зазіхатиме також й на Чорне море.

Таку думку має заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Апостроф.

Loading...

Заступник міністра оцінює ситуацію у Азовському морі як дуже складну, проте не безнадійну. Покращити ситуацію Україна може із допомогою наших союзників та партнерів.

Щодо побоювань експертів, відносно того, що у випадку реалізації загарбницького сценарію у Азовському морі, вони зазіхатимкть й на Чорне, то Тука також не виключає такої можливості.


Нагадаємо, полковник Державної прикордонної служби України, помічник голови ДПСУ Олег Слободян зазначив, що при проході у Керченській протоці росіяни почали затримувати судна під іноземними прапорами, які йдуть в Україну.

Нагадаємо також, на думку військового експерта та блогера Олексія Арестовича, Росія не зможе висадити десант на узбережжі Азовського моря, але Україна втратить умови для вільного судноплавства, якщо РФ продовжить агресію.

Крім того, періодичні затримання українських суден в Азовському море – це стратегія Росії по встановленню повного контролю над морем, вважає заступник директора з міжнародних питань Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Михайло Самусь.

Джерело: Народна Правда