Сила в правді

Навігація
Головна Спорт Україна здобула чергові медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Україна здобула чергові медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

в Спорт

Український легкоатлет Ігор Радивілов виграв серебрену медаль у фіналі чемпіоната Європи.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “XSPORT“.

У фінальному опорному стрибку, наш спортсмен прогав росіянину Артуру Далалояну (14,900 бал) і виграв срібну ногороду з результатом 14,866 бала.

Для Ігоря Радивіла це був перший фінал на чемпіонаті Європи, де українська збірна виступає без свого лідера Олега Верняєва. Загалом ця нагорода, стала пятою на чемпіонатах Європи і другою срібною.

Окрім цього, що один наш легкоатлет виграв нагороду, але вже золоту. Ілья Ковтун на молодіжному чемпіонаті Європи, що проводиться паралельно з основним став найкращим по спортивній гімнастиці. У змаганнях з паралельних брусів, наш спортсмен отримав 14.000 балів і випередив своїх суперників.

Загалом, у медальному заліку Україна посідає 7 місце і має: 8 золотих, 13 срібних та 5 бронзових нагород.

Нагадуємо, українська легкоатлетка завоювала срібну нагороду.

Такод, Україна проведе чемпіонат Європи 2019 з легкоїатлетики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.