Навігація
Головна Спорт Ярмоленко почав виступи в Англії з розгромної поразки

Ярмоленко почав виступи в Англії з розгромної поразки

в Спорт

Ліверпуль почав виступ у чемпіонаті з впевненої перемоги на лондонським Вест Хемом 4-0. На 67 хвилині, у складі молотобійців з’явився Андрій Ярмоленко.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА

У першому турі чемпіонату Англії “Ліверпуль” на своєму полі приймав “Вест-Хем”, незважаючи на серйозні посилення в літнє трансферне вікно, серед яких наш Андрій Ярмоленко, молотобійці зовсім нічого не могли зробити з хлопцями Юргена Клоппа.

Уся гра проходила під диктовку Ліверпуля, в результаті чого вони мали величезну перевагу по нанесеним ударам 18-5 і володінню м’ячем 61%-39%. Перший гол на 18 хвилині забив кращий гравець минулого сезону у складі Ліверпуля Мохамед Салах, забивши у порожні ворота після передачі лівого захисника Робертсона. Андрій Ярмоленко вийшовши на заміну результативними діями не відзначився.

Голи Салах (19 хвилина), Мане (45,53 хвилини) і Старидж (88 хвилина)