Альпініст загинув через жорстку посадку гелікоптера у горах

До місця аварії гелікоптера направили 2 вертольоти з рятувальниками і медичними працівниками.

Альпініст загинув через жорстку посадку гелікоптера у горах
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У неділю, 12 серпня, в Таджикистані вертоліт Мі-8 провів жорстку посадку під час транспортування альпіністів,  що здійснювали сходження на пік Ісмоїлі Сомоні, в базовий табір в низов’ях льодовика Фортамбек.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА,  про це повідомляє  news.rambler.ru  з посиланням на прес-секретаря  Комітету з надзвичайних ситуацій Таджикистану Умед Юсуфі.

“О 16.30 за місцевим часом, при транспортуванні альпіністів, які здійснювали сходження на пік Ісмоїлі Сомоні, на висоті 4,2 ​​тисячі метрів здійснив жорстку посадку вертоліт Мі-8. На борту перебували 13 альпіністів і троє членів екіпажу”, – сказала вона.

Відразу ж після події зв’язок з екіпажем вертольота і альпіністами перервався. “Прийнято рішення про направлення до місця аварії 2 вертольотів з рятувальниками і медичними працівниками”, – додала Юсуфі.

У той же час телеграм-канал Mash інформує, що всі 13 альпіністи – туристи з Росії, також з ними були білорус, іспанець і члени екіпажу – громадяни Таджикистану. “На даний момент відомо про, як мінімум, одного загиблого. Вони змогли вийти на зв’язок  і повідомили, що розбивають табір на ніч”, – передає ресурс.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, в Росії парашутист, який проводив тренування на території аеродрому Велике Гризлово, розбився на смерть. Він неточно з’ясував відстань до землі і, в ході розвороту почав безладно маневрувати. Збившись з траєкторії польоту і вдарившись, спортсмен моментально помер.

Також повідомлялося, що в Канаді на авіашоу в місті Абботсфорд розбився літак, на борту якого перебувало п’ятеро осіб. Повітряне судно 1930-х років випуску розбилося незабаром після зльоту, коли захід вже закінчився.

Джерело: Народна Правда