Скільки людей доживають до пенсії в Україні та інших країнах

Чи доживають українці до пенсії

Скільки людей доживають до пенсії в Україні та інших країнах
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

В Україні один з найнижчих показників тривалості життя серед європейських країн, чи варто на цьому фоні, як кажуть заробляти собі на пенсію або мало хто встигне відчути себе пенсіонером.

На це питання відповідають журналісти видання Аргумент, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Відзначимо, за інформацією Державної служби статистики, у 2016 році показник тривалості життя становив 66,7 років для чоловіків і 76,5 років для жінок. При цьому відомо, що до пенсійного віку в 60 років доживають близько 80% громадян ( 71% чоловіків і 89% жінок).

“На показник тривалості життя при народженні впливає смертність у дитячому віці. Тому в питаннях пенсії більш важливим є показник очікуваної тривалості життя в певному віці. Так чоловіки, яким виповнилося 40 років, в середньому доживають до 70,1 років, а жінки – до 78,1 років. А в 60 років очікувана тривалість життя зростає до 75,4 і 85,5 для чоловіків і жінок відповідно”, – зазначають автори матеріалу.


Скільки людей доживають до пенсії в Україні та інших країнах Скільки людей доживають до пенсії в Україні та інших країнахТаким чином, з матеріалу випливає, що якщо українці виходять на пенсію в 60 років, їх чекає в середньому ще 13-17 років життя. Це більше, ніж відповідний показник, наприклад, у Німеччині, Бельгії, Швеції, Чехії, Словаччини, Польщі. Однак варто враховувати, що там просто планка виходу на пенсію вища, ніж в Україні.


Скільки людей доживають до пенсії в Україні та інших країнах Скільки людей доживають до пенсії в Україні та інших країнах


Середній ефективний і стандартний законодавчий вік виходу на пенсію в 2016 році


Скільки людей доживають до пенсії в Україні та інших країнах


Нагадаємо, у найближчі місяці в уряді мають намір підвищити розмір пенсійних виплат. Правда, експерти говорять,що мова про копеечном підвищення, яке пов’язане з виборами.


Також повідомлялося, що в серпні пенсійні виплати знову можуть затримати — справа в тому, що взяти позику у Держказначейства більше не вийде, на його рахунку менше 2 млрд грн.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...