У Ізраїлю можуть остаточно відібрати “Євробачення”: ситуація вже критична

Ізраїльський суспільний мовник вимагає 12 млн євро до 14 серпня

У Ізраїлю можуть остаточно відібрати “Євробачення”: ситуація вже критична
Автор Романова Марі в Новини/Шоу-бізнес

Ізраїль може остаточно відмовитися проводити музичний конкурс “Євробачення” в 2019 році.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє The Times of Israel – видання володіє  листом ізраїльського суспільного мовника (Кап) адресованим прем’єр-міністру країни Беньяміну Нетаньяху.
У документі йдеться, що Kan відмовиться від Євробачення, якщо уряд не допоможе з грошима. Мова йде про 12 мільйонів євро, необхідних для гарантованого депозиту.
Ізраїльське видання підкреслює, що уряд Нетаньяху вже відмовляв мовцю. На думку чиновників, щорічний бюджет Кап достатній, щоб покрити всі витрати конкурсу. Нібито Kan “прибідняється” для того, щоб штучно роздути власний бюджет.

У доповненню до всього нещодавно Нетта Барзілай опинилася в центрі скандалу – компанія Universal Music звинуватила переможницю Євробачення-2018 в плагіаті хіта Seven Nation Army групи The White Stripes. Universal Music відправила творцям пісні Toy, з якою Нетта Барзілай перемогла в конкурсі, Дорону Мэдли і Ставу Бегуру, попереджувальне лист, в якому стверджується, що пісня є плагіатом. Якщо плагіат буде доведено, Ізраїль втратить право на проведення конкурсу в наступному роду.

Loading...

Джерело: Народна Правда