Ви заслужили Путіна: скандальний журналіст вилаяв РФ

Ви заслужили Путіна: скандальний журналіст вилаяв РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий російський журналіст і головний редактор радіостанції “Говорить Москва” Сергій Доренко назвав Росію “с*кою” і “відтр*ханною дівкою з косою”, яка заслужила президента Володимира Путіна. Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю блогеру Юрію Дудю, порівнявши Путіна з “братом-солдатом”, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Як зазначається, блогер задав питання, що саме вплинуло на те, щоб Путін став президентом країни.

Loading...

“Ні. Президентом людину може зробити тільки народ. Але ось нашептати народу – це вже наше завдання”, – заявив Доренко. Він розповів, що майже 20 років тому у Путіна був невеликий рейтинг, але саме такої людини в той час не вистачало Росії. “Існує якийсь образ батька – доброго, мудрого, трохи вашого, розважливого Примакова, і такого чіткого і хорошого завгоспа Лужкова. Ці політики були сильними, і вони ділили між собою владу. У 1999 році президентський рейтинг Лужкова доходив до 16%, Примакова до 32%, а рейтинг Путіна становив трохи більше півтора відсотки”, – зазначив Доренко.

Ви заслужили Путіна: скандальний журналіст вилаяв РФ

Ви заслужили Путіна: скандальний журналіст вилаяв РФ

“І я подумав, що Росії, яка вся відтр*хана… Єльцин – він же такий селюк був! Росія вся відтр*хана всякими людьми, які намотували їй коси на кулак і дерли її ззаду. Ось ця Росія заслужила брата-солдата. Брат-солдат – це Путін”,- підкреслив журналіст.


Нагадаємо, поки діє так зване «хлібне перемир’я», Росія за останній тиждень активно перекидає зброю та боєприпаси на позиції терористів, зокрема у «сірій» зоні на лінії розмежування.

Джерело: Народна Правда
загрузка...