Захарова знову згадала про міжнародне право через український “список Магнітського”

На думку російської сторони, правопорушення, що висуваються, "ніким не доведені"

Захарова знову згадала про міжнародне право через український “список Магнітського”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

МЗС РФ обурився наміром української влади створити санкційний список росіян, винних у порушенні прав українських політв’язнів.

Про це заявила в середу, 15 серпня, офіційний представник російського зовнішньополітичного відомства Марія Захарова, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

За словами Захарової, Москва розгляне включення російських політиків в аналог “списку Магнітського” як грубе порушення норм міжнародного права та практики «цивілізованого міждержавного спілкування».

Захарова підкреслила, правопорушення, що висуваються, “ніким не доведені”, і з боку України має місце порушення принципів презумпції невинності. “Складається враження, що українська влада слідує поганому прикладу з-за океану”, – додала вона.


Нагадаємо, міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що Україна звернеться до міжнародних партнерів з пропозицією сформувати санкційний список, в який занесуть росіян, які причетні до викрадення українців і позбавлення їх свободи, знущань та тортур.

Додамо, РФ пообіцяли «пекельні» санкції за втручання в американські вибори.

Раніше повідомлялося, що парламент Канади підтримав законопроект, відповідно до якого з’явився аналог «закону Магнітського».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...