Муженко перерахував російських солдатів на Донбасі

Крім того на Донбасі є найманці та військовослужбовці регулярних військ РФ

Муженко перерахував російських солдатів на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Керівник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко повідомив загальну чисельність регулярних військ Російської Федерації на Донбасі.

Включно з бойовиками проти України на Донбасі воюють близько 32 тисяч осіб, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на BBC News Україна”.

За словами Муженко, на сході України є російські регулярні військові формування. У 2014-2015 роках їх переформатували в 1-й та 2-й армійські корпуси.

Загальна чисельність військ – близько 32 тисяч осіб. На їх озброєнні є понад 700 танків та артилерія.

Керівник Генштабу ЗСУ також зазначив, що в даний час спостерігається збільшення матеріальних запасів у супротивника. З РФ заходять колони, які доставляють матеріальні засоби, в тому числі боєприпаси.

Муженко також уточнив, регулярні підрозділи противника підпорядковуються штабу 8-ї загальновійськової армії, розташованої в російському Новочеркаську. Крім того, на Донбасі є найманці та військовослужбовці регулярних військ РФ.


Нагадаємо, нещодавно затриманий СБУ громадянин Білорусі, який брав участь раніше в лавах незаконних збройних формувань на Донбасі, повідомив про участь в конфлікті кадрових російських офіцерів.

Як раніше писала НАРОДНА ПРАВДА, з’явилися докази участі найманців «Вагнеру» в боях під Дебальцеве.

Джерело: Народна Правда