Порошенко готовий помилувати росіян заради звільнення українських політв’язнів

Всі росіяни засуджені за дуже важкими статтями

Порошенко готовий помилувати росіян заради звільнення українських політв’язнів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Петро Порошенко готовий помилувати декількох росіян заради звільнення українських політв’язнів.

Про це повідомила у Facebook перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

За словами Геращенко, 11 громадян Росії, засуджених в Україні за тяжкі злочини, звернулися до президента Путіна з проханням повернути їх у РФ в обмін на українських політв’язнів.

При цьому віце-спікер парламенту підкреслила, що всі ці громадяни засуджені за дуже важким статтями, в тому числі за тероризм. У зв’язку з цим Геращенко вказала, що в той час, коли Кремль називає українця Сенцова по сфабрикованій справі “терористом”, там могли б подбати про реальних терористів, які були заслані воювати в Україні.

Ірина Геращенко також зазначила, що в даний час в тісній координації з омбудсменом Людмилою Денисовою український МЗС та СБУ ведуть відпрацювання кроків для звільнення українських політв’язнів. За її словами, президенту Путіну направлені звернення від росіян, які відбувають покарання в Україні. Президент України зі свого боку готовий їх помилувати, якщо буде можливість обміняти їх на українців.


Порошенко готовий помилувати росіян заради звільнення українських політв’язнів


Геращенко нагадала, що до цих пір немає відповіді від російської сторони на ініціативу передати в Росію “36 диверсантів, шпигунів, терористів і злодіїв”. Також немає відповіді на пропозицію про зустріч омбудсменів у Мінську 21-22 серпня.


Раніше, Геращенко заявила, що Москва ігнорує всі запити Києва щодо обміну полоненими.

Нагадаємо також, український політв’язень в Росії Павло Гриб передав українцям, щоб не забували про незаконно засуджених в РФ громадян.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...