Путін зібрався на весілля до ультраправої подруги з Австрії

Путін зібрався на весілля до ультраправої подруги з Австрії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда

На весілля глави МЗС Австрії Карін Кнайсль приїде президент Росії Володимир Путін з надією поліпшити відносини із заходом.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Межі.ру“.

Loading...

Візит Володимира Путін, демонструє прихильність Росії до ультраправих політиків заходу, повідомляють на “межі.ру”. Путін ніколи не був у близьких стосунках з Австрійською МЗС, проте вирішив відвідати весілля, що демонструє орієнтацію Росії на конкретні західні сили.

Глава МЗС Австрії є членом партії свобода, яка зараз називається ультраправою. За словами оглядачів з “грані.ру”, позиція Путіна на зближення з ультраправими політиками і організаціям заходу зовні схоже з домовленостями між Сталіном і Гітлером. Ненависть до демократії, цінностей вільного світу і бажання розширити імперію, призводять Росію до зближення з табором ультраправих.

Бажання Кремля стати покровителем і союзником табору безумців, говорить про прагнення Путіна до хаосу і дестабілізації – вважає оглядач. “Серце Путіна все ж віддано саме ультраправим європейським політикам, проти яких діди воювали.” – кажуть на “межі.ру”.

Нагадуємо, Австрія закликає зняти санкції з Російської федерації.

Також, нова військова мета Володимира Путіна.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...