Стало відомо, чому Путін не хоче помилувати Сенцова

Стало відомо, чому Путін не хоче помилувати Сенцова
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда

Пом’якшення санкцій і поліпшення іміджу Росії не залежить від звільнення Олега Сенцова, тому політв’язень досі під вартою.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Gazeta Wyborcza“.

Loading...

Український політв’язень Олег Сенцов, який засуджений до 20 років позбавлення волі за звинуваченнями в тероризмі, знаходитися у критичному стані після 94-денної голодовки. Російські тюремні лікарі повідомили, що у випадку серцевого нападу не знають, чи зможуть врятувати ув’язненого – повідомила російська правозахисниця Зоя Свєтова.

Раніше, в адміністрацію президента надійшов лист від матері Сенцова, з проханням відпустити сина. Однак у відповідь вона отримала роз’яснення, що лише у випадку з добровільним проханням про помилування з боку Сенцова буде розглянуто варіант його звільнення.

Польськими спостерігачами був зроблений аналіз двох випадків звільнення українських політв’язнів Надії Савченко та Михайла Ходорківського. Обидва рази, звільнення було пов’язано з надією Кремля на пом’якшення санкції по відношенню до Росії і підняття її іміджу в очах заходу. Однак зараз, Кремль не може розраховувати на покращення відносин із західними країнами у разі звільнення Олега Сенцова.

Один жест доброї волі, ніяк не вплине на імідж Росії, отже у них немає причин йти на контакт з питання звільнення українця – вважають польські оглядачі.

Нагадуємо, Кремль чекає особистого прохання про помилування від Сенцова.

Також, в ООН заявили про необхідність обміну політв’язнями між Росією і Україною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...