Де в Україні можна приготувати найдешевший борщ: якій області пощастило

В середньому по Україні приготування національної страви коштуватиме 103,3 грн.

Де в Україні можна приготувати найдешевший борщ: якій області пощастило
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Лише в третині регіонів України приготування борщу коштуватиме менше 100 грн. Найдешевше борщ  обійдеться для мешканців Львівщини  і коштуватиме 96,6 грн, а найдорожче – для киян (115, 4 грн). В середньому по Україні приготування національної страви коштуватиме 103,3 грн.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці директор асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко.

Loading...

Щоб приготувати борщ, жителям Одеської обл. знадобиться 110,9 грн. Харківської – 108 грн, Закарпатської – 106,4 грн, Хмельницької – 104,8 грн, Луганської – 104,4 грн.

” У Сумській області приготувати борщ коштує 104,3 гривні, Кіровоградській – 104,1 гривні, Херсонській – 103,9 гривні, Полтавській – 103,5 гривні, Чернігівській – 102,6 гривні. Жителям Київської області потрібно 102,5 гривень, щоб приготувати українську страву. Івано-Франківської, Волинської, Дніпропетровської, Чернівецької, Тернопільської, Житомирської і Львівської областей — менш ніж 100 гривень”, – підсумував Дорошенко.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА,  за рік вартість борщу без м’яса зросла на 22%, або на 3,2 грн. Ця страва на початок червня нам обходилося в середньому по країні в 17,8 грн. За рік вартість звичайного рецепту на свинині зросла на 30%, або на 23,4 грн. та коштує вже 101 грн.

Нагадаємо, лише за квітень цього року український борщ здорожчав на 8%.

Також повідомлялося, що всього за три місяці бутерброд з салом подорожчав майже на 17 гривень. Українське   салбургер-меню – це обід на чотирьох, основа якого салбургер – сендвіч з чорного хліба з “генеральським” салом, тобто з тоненькими прошарками м’яса, плюс зелень і приправи. Крім бутерброда, до індексу увійшли три страви: картопля по-селянськи, овочевий салат і курячі нагетси з сиром.

Нагадаємо, у Державній службі статистики раніше повідомляли про те, що протягом першого півріччя 2018 року, ціни на продукти харчування в Україні в середньому зросли на 4 відсотки.

 

Джерело: Народна Правда