Народна Правда

Людські залишки в десерті: у Кропивницькому АТБ знову опинилося в епіцентрі скандалу

У Кропивницькому АТБ спіймали на продажу людських залишків.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

За словами місцевої жительки, ніщо не віщувало біди при купівлі шоколадного батончика в магазині мережі на вул. Карла Маркса. Уявіть собі її здивування, коли у десерті разом зі звичайною начинкою вона виявила… коронки з людських зубів !

Моторошне відео з коментарем жінка виклала у мережу.

«Я розумію ніготь, волосся. Проте як ОЦЕ могло сюди потрапити ? Що завгодно, але тільки не це. Будьте уважні» – зазначила постраждала.


Нагадаємо, у Кривому Розі АТБ продає хліб з мухами. За словами одного з відвідувачів, «екзотичний хліб» збуває магазин мережі в 95-му кварталі.

У столиці АТБ продає киянам гнилі кавуни. За словами місцевого жителя, він зайшов до  маркету мережі по вул. Барського і придбав кавуна. Повернувшись додому, покупець побачив, що ягода виділяє якусь рідину.

У  м. Сокаль Львівської області можуть закрити  АТБ через порушення правил пожежної безпеки.

У Дніпрі місцеве АТБ влаштувало смердючу діру у подвір’ї жилого будинку. За словами жителів масиву Сокіл-2, супермаркет не обтяжує себе питаннями вивозу сміття і просто скидає непотріб у найближчий каналізаційний люк.

У Дніпрі вантажна машина «АТБ» заблокувала проїзд «швидкій», яка поспішала на допомогу  хворій жінці.  Інцидент стався у житловому масиві Сокол-2.