Помічниця депутата запропонувала змінити текст Гімну України

Миколаївська активістка запропонувала змінити першу стрічку Гімну України

Помічниця депутата запропонувала змінити текст Гімну України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

У Миколаєві місцева громадська активістка, яка працює помічником депутата Миколаївської облради Оксани Солтис, є членом всеукраїнської культурно-освітньої організації «Гуманний педагог» і автором проекту соціально-культурного розвитку області «Україна – це ми»,  Тамара  Вишнякова  запропонувала змінити текст Гімну України. Свою ініціативу вона озвучила на засіданні виконкому 16 серпня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Новости N“.

Активна мешканка міста запропонувала змінити перший рядок в Гімні України.

«Є електронна петиція, яка закінчується словами «Просимо змінити перший рядок нашого прекрасного Гімну України на слова «Хай розквітне   України і слава, і воля». Це ж позитив такий! », – сказала Тамара Вишнякова.

На зауваження члена виконкому, що це питання не до них, жінка відповіла, що «це всіх стосується».Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, у Києві хочуть перейменувати бульвар  і одну зі станцій метрополітену. Жителям столиці не подобається  назва “Дружби народів” через її радянське ідеологічне забарвлення. З цієї причини київським чиновникам пропонують перейменувати відповідні: бульвар, станцію метро і арку.

Нагадаємо, в Україні перейменували дві області – Дніпропетровську та Кіровоградську.

Також повідомлялося, що для  перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей з бюджету витратять чимало коштів. Всім установам і підприємствам доведеться міняти документи, замовляти нові печатки і штампи, оновлювати вивіски на вході та ін. На дорогах повинні з’явитися нові дорожні покажчики і знаки. Зміни також потрібно буде внести в карти і атласи.

Джерело: Народна Правда