Вчені з’ясували, хто розумніший – жінки чи чоловіки

Жінки не здатні швидко обробити візуальну інформацію

Вчені з’ясували, хто розумніший – жінки чи чоловіки
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Мозок жінок та чоловіків по-різному сприймає візуальну інформацію, – до такого висновку дійшла міжнародна група вчених.

Loading...

З’ясувалося, що чоловіки швидше за жінок бачать початок руху об’єктів, про це повідомляє Current Biology, передає НАРОДНА ПРАВДА.

В експерименті, в ході якого нейробіологи намагалися встановити відмінності реакції на візуальну інформацію, брали участь 263 особи.

Учасникам експерименту показували грати з кількох контрастних смужок, в якийсь момент смужки починали рухатися. Чоловіки і жінки повинні були визначити момент, коли і в яку сторону почався цей рух.

В експерименті “перемогли” чоловіки, оскільки жінки дивилися на лінії на 23-78% довше, щоб зрозуміти, що вони рухаються. Цікаво, що сама обробка даних, отриманих за допомогою очей, у чоловіків і жінок знаходиться приблизно на одному рівні, однак жіночий мозок повільніше обробляє вже отриману інформацію. Крім того, виявилося, що чоловіки швидше приймають раціональні рішення на основі нової інформації.

Вчені відзначили, що швидко обробляють дані чоловіки з порушеннями психічного розвитку – церебральні процеси у них супроводжуються зниженням регулювання нейронної активності, що в свою чергу дозволяє швидше сприймати інформацію.


Нагадаємо, вчені з Сіднейського університету з’ясували, що від інфаркту міокарда гине вдвічі більше жінок, ніж чоловіків. При тому, що серед хворих чоловіків більше. Були проведені дослідження, під час яких порівнювали хворих жінок і чоловіків, метод їх лікування, первісний стан. В результаті з’ясували, що чоловіків і жінок лікують по-різному. Лікарі призначали жінкам менш детальне обстеження, через що смертність від інфаркту у них зростала. Лікарі зазвичай вважають, що інфаркт міокарда більш небезпечний для чоловічого організму, ніж для жіночого.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...