Коли працюючих пенсіонерів залишать без пенсій: міністр Рева пояснив

Українці будуть вибирати між пенсією і роботою

Коли працюючих пенсіонерів залишать без пенсій: міністр Рева пояснив
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністерство соціальної політики після проведення пенсійної реформи введе правило, згідно з яким громадянин пенсійного віку повинен вибрати — або продовжувати працювати, відмовившись від пенсії, або ж вийти на пенсію відразу, звільнившись з роботи.

Loading...

Інформує НАРОДНА ПРАВДА. Про це повідомив міністр соцполітики Андрій Рева в ефірі одного з українських телеканалів.

«Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило — або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більшою. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш»,— пояснює міністр соціальної політики Андрій Рева.


Крім того, Україна може слідом за залізничним сполученням заборонити автоперевезення в РФ.

Також, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про підготовку рішення про припинення залізничного сполучення з Москвою.

Нагадаємо, в період проведення в Росії чемпіонату з футболу мешканці ОРДЛО були відрізані не тільки від України, а й від Росії.

Крім того, в цей день розповіли деталі закриття залізничного сполучення з РФ.

Нагадаємо, раніше Омелян заявляв, що в Україні вже в наступному році може з’явиться 5 додаткових злітно-посадкових смуг, для цього з бюджету країни повинні виділити не менше 10 мільйонів гривень.

Нещодавно Омелян пояснював, що запуск Hyperloop в Україні може відбутися через три-п’ять років після запуску першої гілки вакуумного сполучення в Абу-Дабі.

Також, Омелян заявив про збільшення кількості чартерів з України.

У той же час, втрати України через будівництво Керченського мосту досягли захмарної цифри.

Джерело: Народна Правда
загрузка...