Нарешті: киянам розповіли, коли повернеться гаряча вода

В "Київтеплоенерго" назвали умову, за виконання якої кияни отримають гарячу воду

Нарешті: киянам розповіли, коли повернеться гаряча вода
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В усіх районах Києва гаряча вода буде подаватися після того, як будуть укладені угоди на постачання газу для ТЕЦ-6 та котелень столиці.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  повідомили у “Київтеплоенерго” у відповідь на запит УНН.

“Наразі гарячим водопостачанням забезпечені мешканці районів зони обслуговування ТЕЦ-5 (Дарницький (Позняки), Святошинський, Солом’янський, Печерський, Шевченківський, Голосіївський райони), де не проводяться гідравлічні випробування. Для інших районів м. Києва гаряче водопостачання буде відновлено після укладання угоди на постачання газу ТЕЦ-6 і котельням столиці”, — зазначили у компанії.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, у Києві без централізованого гарячого водопостачання залишаються 30% житлових багатоквартирних будинків у Києві.

Тим часом в КМДА пригрозили “Нафтогазу” радикальними діями через зрив відновлення гарячого водопостачання в Києві.

Додамо, що кияни зможуть отримати субсидiї нa oпaлeння тa гaрячу вoду лише у разі відсутності боргів.

Нагадаємо, 19 липня рішенням Господарського суду було відмовлено в клопотанні замінити ПАТ «Київенерго» в КП «Київтеплоенерго» як правонаступника частини боргових зобов’язань по договору на постачання природного газу між «Нафтогазом» і «Київенерго». Фактично рішення суду означає, що ні «Київтеплоенерго», ні громада міста Києва не повинні відповідати за борги ПАТ «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз України».

Джерело: Народна Правда