Вбивство Шеремета: Луценко заявив про прорив у розслідуванні

Журналіст загинув у 2016 році, досі у слідства немає підозрюваних

Вбивство Шеремета: Луценко заявив про прорив у розслідуванні
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що в розслідуванні загибелі Павла Шеремета, яке триває вже два роки, можливо, буде прорив.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в інтерв’ю Українській правді Луценко заявив, що в останній місяць у справі з’явилася “ниточка, за якою йдуть активні слідчі дії”.

На жаль, жодних подробиць він поки озвучувати не став. При цьому він не став заперечувати той факт, що у справі досі немає підозрюваних. За словами Луценка, зараз є ймовірність, що слідчі дізнаються виконавців, а після замовників: “Але можливо. Підкреслюю слово”.

Він також додав, що слідство не вважає подію терактом. Вся справа в тому, як закладають вибухівку – так, щоб вона вразила як можна більшу кількість людей, або пристрій спрямований конкретно на одну людину.


Нагадаємо, відомий у Росії, Україні і Білорусі журналіст Павло Шеремет, один з керівників “УП” загинув в результаті вибуху в 2016 році, в його авто заклали вибухівку. Досі слідчі не встановили організаторів і виконавців убивства.


У липні перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін заявляв, що слідство встановило людину, яка може бути причетною до вбивства журналіста Павла Шеремета, але її потрібно ще ідентифікувати. Він також зазначав, що оперативники опрацювали понад 3 тисяч терабайт відеоматеріалів, вилучених під час слідчо-оперативних заходів.

Джерело: Народна Правда