Нова стрічка про Джеймса Бонда під загрозою зриву: що сталося

Цей фільм повинен був стати 25-им у бондіані

Нова стрічка про Джеймса Бонда під загрозою зриву: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Зйомки нового фільму про Джеймса Бонда опинилися під загрозою зриву через творчі розбіжності.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, 21 серпня в акаунті “агента 007” в Twitter опублікували тривожне для фанатів бондіани повідомлення – британський режисер і продюсер Денні Бойл відмовляється знімати наступний фільм.

Нагадаємо, зйомки нової стрічки повинні були розпочатися в грудні цього року, прем’єру призначили на жовтень 2019 року. Що буде тепер, хто займе місце Бойла, неясно.


Нова стрічка про Джеймса Бонда під загрозою зриву: що сталося


“Майкл Вілсон, Барбара Брокколі і Деніел Крейг сьогодні оголосили, що через творчі розбіжності Денні Бойл вирішив не знімати Bond 25”.


Нагадаємо, на висоті більше 3 тисяч метрів — на вершині гори Гайслахкогль (Австрійські Альпи) відкрився музей, присвячений зйомкам найдорожчого фільму про Джеймса Бонда«Спектр».

Під землею знаходиться кінематографічна інсталяція, яка займає 1300 квадратних метрів. Відвідувачам радять брати з собою теплі речі, там дуже холодно навіть всередині приміщень, адже будівельники відмовилися від кондиціонерів, щоб зберегти морозну атмосферу.

Відвідувачі музею зможуть дізнатися, як знімалися знамениті автомобільні погоні і сцени з літаками. До речі, самим улюбленим місцем для селфи у відвідувачів став фон з влетающим у вікно літаком.

Джерело: Народна Правда