Українців позбавили субсидії: стало відомо, кому не пощастило

Згідно з повідомленням, вказане рішення прийнято з метою стимулювати населення встановлювати лічильники газу

Українців позбавили субсидії: стало відомо, кому не пощастило
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Кабінет Міністрів скасував субсидії на газ з 1 жовтня для тих споживачів, які відмовилися обладнати свої приміщення лічильниками газу за рахунок держави чи облгазів і не зробили цього самостійно.
Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні.

Loading...

Згідно з текстом постанови, пільги та субсидії на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу з 1 жовтня не будуть надаватися споживачам, об’єкти газопостачання яких не обладнані лічильниками газу і які відмовилися від встановлення лічильників за рахунок бюджету або власних коштів операторів газорозподільних систем.

При цьому відмова повинна бути оформлена у письмовій формі.

У пояснювальній записці міністр соцполітики Андрій Рева зазначає, що постанову розроблено для стимулювання установки населенням газових лічильників.


Крім того, Україна може слідом за залізничним сполученням заборонити автоперевезення в РФ.

Також, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про підготовку рішення про припинення залізничного сполучення з Москвою.

Нагадаємо, в період проведення в Росії чемпіонату з футболу мешканці ОРДЛО були відрізані не тільки від України, а й від Росії.

Крім того, в цей День розповіли деталі закриття залізничного сполучення з РФ.

Нагадаємо, раніше Омелян заявляв, що в Україні вже в наступному році може з’явиться 5 додаткових злітно-посадкових смуг, для цього з бюджету країни повинні виділити не менше 10 мільйонів гривень.

Нещодавно Омелян пояснював, що запуск Hyperloop в Україні може відбутися через три-п’ять років після запуску першої гілки вакуумного повідомлення в Абу-Дабі.

Також, Омелян заявив про збільшення кількості чартерів з України.

У той же час, втрати України з будівництва Керченського мосту досягли захмарною цифри.

Джерело: Народна Правда
загрузка...