24 років замало: екс-президенту Південної Кореї збільшили тюремний строк

Пак Кин Хе засудили до 25 років тюремного ув'язнення

24 років замало: екс-президенту Південної Кореї збільшили тюремний строк
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Екс-президента Південної Кореї  Пак Кин Хе засудили  до 25 років тюремного ув’язнення. Апеляційний суд Південної Кореї на вимогу прокурорів, які вважали 24-річне тюремне ув’язнення колишньої президента країни занадто м’яким,  переглянув винесений у квітні цього року вирок, збільшивши термін ув’язнення на рік.  

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє   Yonhap.

Нагадаємо, Пак Кин Хе вже відбуває 24-річний термін  ув’язнення за звинуваченнями у корупції та зловживанні владою.

Скандал навколо екс-президента країни розгорівся восени 2016 року, коли з’явилися подробиці про стосунки Пак Кин Хе зі своєю подругою Чхве Сун Сіль. Остання впродовж декількох років  втручалася в хід прийняття політичних рішень на вищому рівні і впливала на управлінський процес в країні.

Також подруга екс-президента вимагала від низки  компаній  перерахування ними десятків мільйонів доларів в підконтрольні їй фонди.

Звинувачення довело, що Пак Кин Хе була залучена в корупційні схеми Чхве Сун Сіль або ж щонайменше усвідомлювала незаконність того, що відбувалося.

Пак Кин Хе  відсторонили від посади президента в квітні 2017 року шляхом імпічменту.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше екс-президенту Південної Кореї Пак Кин Хє додали 8 років тюремного ув’язнення.  Рішення про посилення покарання екс-лідеру Кореї було винесено Центральним районним судом м. Сеул. Пак Кин Хє звинувачувалася в незаконному отриманні 3 млрд. вон ( 2,6 млн. дол.) від начальників Національної розвідувальної служби.

Нагадаємо, раніше  в КНДР засудили до смертної кари колишнього президента Південної Кореї Пак Кин Хе, яку звинувачують в змові з метою ліквідації північнокорейського лідера Кім Чен Ина. Влада Північної Кореї засудила до страти  також главу департаменту розвідки в її уряді.

Джерело: Народна Правда