Ярмоленко і Вест Хем програли третій матч поспіль

Автор Желізняк Олександр в Спорт

У матчі 3-го туру чемпіонату Англії з футболу, “Арсенал” вдома переграв “Вест-Хєм” з рахунком 3-1

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Після двох поразок у стартових турах, лондонські “Арсенал” і Вест-Хем з’ясовували найсильнішого на Емірейтс стедіум. Арсенал намагався грати першим номером, однак на 25 хвилині пропустив контратаку молотобійців, Марко Арнаутович точним низовим ударом  розпечатав ворота Чеха. “Арсенал” відігрався через п’ять хвилин, Начо Монреаль отримав передачу від Хектора Бельерина і зрівняв рахунок в матчі.

У другому таймі, команди обмінювалися гострими моментами, один з яких призвів до голу. На 75 хвилині матчу, після прострілу, Діоп зрізав м’яч у свої ворота, тим самим “Арсенал” вийшов вперед. Гості намагалися відігратися, проте пропустили контратаку на 90 хвилині, результативний удар завдав Денні Уелбек, оформивши остаточний рахунок на табло 3-1.

Український півзахисник Андрій Ярмоленко знову почав зустріч на лаві запасних команди Мануеля Пеллегріні і вийшов на поле лише на 75 хвилині матчу.

Нагадуємо, Ярмоленко почав виступи в Англії з розгромної поразки “Вест-Хем юнайтед” програв “Ліверпулю” 0-4.

Також, Ярмоленко програв другий матч поспіль у чемпіонаті Англії, Вест-Хем зазнав домашньої поразки від “Борнмута” — 1:2.

Джерело: Народна Правда