Сильно недооцінює: Бабченко розповів про потужну атаку Кремля на Україну

Сильно недооцінює: Бабченко розповів про потужну атаку Кремля на Україну
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда

На проукраїнських блогерів і журналістів ведуть серйозну атаку Російські “боти”

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Facebook” журналіста Аркадія Бабченко.

Акаунти Романа Цимбалюка, Айдера Муждабаева, Олександра Тверського та інших журналістів, блогерів та активістів  були заблоковані. 452 000, кількість забанених читачів. – повідомив журналіст.

За словами Бабченко, Україна сильно недооцінює гібридну війну. Великі газети, які пишуть виключно про злочини Росії проти України, негайно закривають. “Росія вводить цензуру в Україні, вона нам треба? Я б вже на кожному кроці про це кричав!”. – повідомив Бабченко.

Журналістів, які здатні впливати на аудиторію в півмільйона осіб, при цьому кажучи про злочини Росії блокують. “Потрібно провести розслідування і виявити масштаб кібератаки на Україну”. – порадив чоловік.

Сильно недооцінює: Бабченко розповів про потужну атаку Кремля на Україну

Нагадуємо, киберполиция відбила напад російських хакерів, атаки хакерів несуть як «загальнокримінальний», так і активний характер, метою якого є отримання інформації.

Також, нові російські атаки на США, віце-президент Microsoft з питань безпеки Тому Берт заявив про кібератаці з використанням підробленої сторінки Microsoft на трьох кандидатів на вибори в Конгрес США.

Джерело: Народна Правда